Produkt dnia
BLANCO SUBLINE 340/160-U SILGRANIT
1 350,00 zł
szt.
Parownica KARCHER SC 2 1.512-000.0
440,00 zł
szt.
Wizualizacja Mebli
100,00 zł
szt.
Stolik multimedialny z monitorem dotykowym
6 850,00 zł
szt.
Piekarnik Samsung NV73J7740RS
3 599,00 zł
szt.
Dom z wyposażeniem
270 000,00 zł
szt.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Szukamy do pracy w naszej firmie pracowników:

PROJEKTANT MEBLI

Od Kandydatów OCZEKUJEMY:

• doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta,
• umiejętność komunikacji i siła przekonywania              ,
• samodzielność, dyspozycyjność,
• znajomość programów do projektowania: PRO100, Corel Draw,
• duże zaangażowanie w wykonywaną pracę,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• pozyskanie i obsługa klienta indywidualnego w zakresie doradztwa, wykonania projektu,

   pomiaru i sprzedaży mebli,

• przygotowanie wizualizacji oraz oferty cenowej,

• przygotowywanie dokumentacji technicznej i podpisywanie umów z klientami,

• stała opieka nad klientem w trakcie realizacji projektu,

• dbanie o ekspozycję salonu i budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Zatrudnionej osobie OFERUJEMY:

• ciekawą pracę w obszarze aranżacji mebli
• bardzo dobre warunki zatrudnienia
• możliwości rozwoju
• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

STAŻYSTA: PROJEKTANT MEBLI

Zakres obowiązków:

- projektowanie mebli wraz z wyceną
- zamawianie towaru
- koordynowanie terminów realizacji

Wymagania:

- komunikatywność
- zaangażowanie i inicjatywa
- dyspozycyjność
- chęć rozwijania swoich zainteresowań

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

STOLARZ MEBLOWY

 Wymagania:

  • doświadczenie w montażu mebli kuchennych, biurowych
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • dokładność
  • mile widziane poczucie estetyki
  • dyspozycyjność

POMOCNIK STOLARZA

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe
  • dostępność zawodowa, możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • samodzielność w pracy
  • dokładność, staranność oraz chęci do pracy

LAKIERNIK MEBLOWY

- Lakierowanie /bejcowanie frontów i elementów meblowych
- Przygotowywanie właściwych lakierów
- Dbanie o czystość narzędzi oraz stanowiska pracy

Wymagania:

- Znajomość branży meblowej
- Umiejętność obsługi urządzeń typu szlifierka, polerka, pistolet lakierniczy
- Zdolności manualne
- Dokładność
- Odpowiedzialność za powierzone zadania
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Atrakcyjne i regularne wynagrodzenie dopasowane do umiejętności
- Pracę w młodym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego

Informacje udzielamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 16:00 pod numerem telefonu 601 444 341

Referencje można przesyłać na adres mariusz@meblemisz.pl

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl